Wiele osób próbuje różnych metod odchudzania; czasem się udaje, często niestety następuje efekt jo-jo i powrót do starej wagi.

Co zrobić, aby odchudzanie było skuteczne? Jak zmienić stare nawyki jedzenia?

Otóż nie wszyscy zdają sobie sprawę, że problemy z jedzeniem i nadmiarem wagi mają swoje źródło w głowie. Istnieją różne powody, dla których ludzie jedzą i nie zawsze jedzą tylko po to, aby zaspokoić potrzebę głodu.

Czasem „zajadają” stres i trudne emocje, z którymi nie potrafią sobie poradzić, czasem jest to kwestia niskiego poczucia własnej wartości, ciężkich przeżyć z przeszłości, braku akceptacji siebie, poczucia bezpieczeństwa, czy braku asertywności i odpowiedniej motywacji.

Każdy z nas jest inny i każdy potrzebuje indywidualnego podejścia do sprawy. Nie ma jednej cudownej diety dla każdego, super-sposobu, jednego dla wszystkich.

W Sportmanii (sportmania.waw.pl) oraz w Gabinecie Psychologicznym Adriany Klos masz teraz okazję skorzystania z konsultacji z psychologiem, porozmawiania o Twojej indywidualnej sytuacji życiowej, sukcesach i ograniczeniach na drodze do osiągnięcia zadowolenia z własnej sylwetki, zdrowia i wyglądu. Masz okazję odnaleźć swoje dobre samopoczucie i szczęście…

Zatem dowiedz się, z jakiego powodu TY sięgasz po jedzenie, jak możesz przejąć nad tym kontrolę i być Panią samej Siebie (lub Panem samego Siebie)!!!

Zapraszamy do programu CHUDNĘ-ZWYCIĘŻAM. Szczegóły programu na stronie sportmania.waw.pl

Konsultacji psychologicznych wspomagających odchudzanie udziela Adriana Klos