Spotkania z p. Adrianą bardzo mi pomogły. Wcześniej chodziłam do innego psychologa (byłam cierpliwa i trwało to rok), ale tylko chwilami było lepiej. Głównie dawał mi rady i “dowody” (pokazując innych ludzi z problemami), że nie jestem beznadziejna. U p. Adriany było zupełnie inaczej. Nie oznacza to, że zmiany zachodziły natychmiast, ale były TRWAŁE – JA czułam się coraz mocniejsza, pewniejsza, bardziej samodzielna. Rozmowy z p. Adrianą budowały właśnie takie podejście – pomogły mi zrozumieć siebie, zaakceptować siebie i krok po kroku podejmować moje decyzje. To wszystko sprawia, że moje życie jest pełniejsze (jestem odważniejsza!) i bardziej radosne (kiedyś najbardziej cierpiałam i obarczałam się, kiedy miałam zrobić coś dla siebie; nie akceptowałam też żadnym moich najmniejszych błędów..). Dalej chcę i będę nad tym pracować, ale teraz już mogę robić to SAMA! Daję sobie radę (chociaż czasem jestem smutna, oczywiście) i to bardzo dobre uczucie. Pani Adriana jest osobą, której pomoc poleciłabym osobom, na których najbardziej mi zależy.

Marzena

 

Zmagałam się z depresją, z trudem realizowałam codzienne obowiązki w domu i na uczelni. Sypał się mój związek, trudno mi było dogadać się z rodzicami i czułam się naprawdę fatalnie. Chciałam sobie pomóc, próbowałam pracować z różnymi psychologami, ale nie jest wcale łatwo znaleźć kogoś życzliwego i kompetentnego. Dopiero u pani Ady poczułam się dobrze i na miejscu. Stworzyła mi atmosferę bezpieczeństwa i zrozumienia, jej pytania, komentarze, pomagały mi przybliżyć się do siebie i lepiej siebie zrozumieć. Bardzo ważna była dla mnie świadomość, że mogę przyjść do gabinetu i zostanę wysłuchana i zrozumiana, że nie będę oceniana i że cokolwiek bym nie powiedziała czy zrobiła, pani Ada zawsze będzie przy mnie, nie przestanie mnie akceptować i szanować.

Emilia

 

Cieszę się, że zdecydowałam się na psychoterapię. Bałam się i długo zbierałam się, aby wreszcie się odważyć. Dobrze, że trafiłam właśnie tu. Po ponad roku pracy z panią Adrianą jestem już zupełnie inną osobą, już się tak bardzo nie boję wszystkiego, więcej ryzykuję, otwieram się na ludzi, lepiej ich też rozumiem. Poprawiły się moje relacje z bliskimi i w ogóle z ludźmi. Moje życie zmienia się na lepsze, obserwuję to i jestem szczęśliwsza. Terapia ma naprawdę sens, polecam!

Ania

 

Psychoterapia uświadomiła mi, jak bardzo moja przeszłość, ważne wydarzenia życiowe, moja historia mnie ukształtowała i jak nadal wpływa na moje obecne życie, wybory, zachowania. I że nie da się od niej uciec, odciąć się i zapomnieć, bo ciągle wraca i straszy w snach. Zmierzenie się ze starymi demonami twarzą w twarz, przeżycie odpychanych i niedopuszczanych do głosu emocji pozwoliło mi jakoś się od nich wyzwolić. Odzyskałam spokój i wolność. Mogę być sobą i nie wstydzić się tego.

Iwona

 

Po kilku miesiącach pracy z panią Adrianą mam poczucie większej kontroli nad swoim życiem, uporządkowałem swoje sprawy, nie żyję już w takim chaosie i bałaganie ale wiem, że to ja kieruję swoim losem i mam wpływ na swoje życie. Jestem bardziej asertywny, potrafię zawalczyć o siebie i mówić, co mi nie pasuje. Nie biorę też tyle na swoje barki, odróżniam „powinienem” od „chcę” i wiem, że przyznanie się do błędu świadczy raczej o mojej sile a nie o słabości.

Bartek

 

Poleciłam już panią Adę trzem koleżankom. Widziały jak się zmieniam, odzyskuję siłę i wiarę w siebie. Terapia działa!

Basia

Umów się już dziś na konsultację
Formularz kontaktowy